چرا لجبازی؟

چرا لجبازی؟

چرا فرزندم لجبازی می کنه؟

شکایت خانواده:رفتیم مهمونی من و پدرش و فرزند 5ساله پسرم ,هر چی به پسرم گفتم که بیا بالا نمیومد ی دستشو پدرش گرفته ی دسشو منم گرفتم گفتم بیا اصلا نمیومد و چسبیده به صندلی تا اینکه باباش ی کتک مفصل زدش و بعد پسرم اومد بالا,با ما خیلی لجبازی میکنه نمیدونیم واقعا دیگه چکار کنیم؟

***خوب بریم سر اینکه چرا اینجوری میکنه؟

اگر نگاهی کنیم به رفتار خانواده میبینیم که این خانواده س که داره با بچه لج میکنه

حتما میگید چطور؟

کودکی که از ماشین پیاده نمیشد بخاطر این بود که مامانش کت و شلواری که تنش کرده بود را به زور بهش پوشنده بودنده و دوست نداشته اونا بپوش و اینجا خانواده باهاش لج کرده که داریم میریم مهمونی و تو باید%%% لباس خوب بپوشی.
سعی کنید قبل از اینکه لباسی تن کودکتون بکنید ازش بپرسید که آیا این لباس دوس داری ؟میخای بپوشی؟

شاید برای بعضی دوستان سوال بشه بگن که اگر هرچی اون خواست ان شکلی انجام بشه که نمیشه و فرزندمون بد بار میاد و ممکنه باعث بشه فررندمون دیگه دستورهای لازمو انجام نده ولی تحقیقات نشون داده که اینجوری نیست بلکه عزت نغس کودک بیشتر شده و خودش کمک متوجه میشه که دیسیپلین لازمو میگیره.

کلینیک کاردرمانی نگاه نوین در تلاش است با بهره گیری از متخصصین خود در گروه های کاردرمانی، روانشناسی کودک و گفتار درمانی فرصت ویژه ای برای خانواده هایی که از لجبازی کودکان خود رنج می برند ایجاد نماید . تیم متخصصین ما پس از صحبت های ابتدایی و آشنایی با کودک کار خود را برای رفع مشکل لجبازی کودک شما شروع می نماید.

ما در کلینیک نگاه نوین در کنار شما هستیم.

 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *