4 راه حل برای مشکلات رایج دوران کودکی

4 راه حل برای مشکلات رایج دوران کودکی

4 راه حل برای مشکلات رایج دوران کودکی

مشکلات رایج دوران کودکی به گونه ای است که، دوران کودکی کثیف، چسبناک و بداخلاق است، اما ما آن را به شکل دیگری نمی‌خواهیم. زمانی که با بچه هایتان می گذرانید کوتاه است و گریه کردن به خاطر شیر ریخته شده، آدامس در مو، یا حتی کوتاه کردن موی ناخواسته سگ، لذت این فصل کوتاه زندگی را از بین می برد. در اینجا چند راهکار زندگی برای کمک به شما در گذر از لحظات سخت آورده شده است.

1. مشکلات رایج دوران کودکی، آدامس در مو

یکی از مشکلات رایج دوران کودکی، چسبیدن آدامس به مو کودک می باشد.رایج ترین پاسخ برای این مشکل چسبنده احتمالا بهترین است. کره بادام زمینی خامه ای مالیده شده به موهای چسبیده به آدامس به تجزیه لثه کمک می کند. با انگشتان خود کره بادام زمینی را عمیقاً روی توده ماساژ دهید، سپس موها را کاملا بشویید. اگر موفق نشدید، این روند را تکرار کنید. به این کار به عنوان فرصتی برای گپ زدن با فرزندتان فکر کنید در حالی که او نمی تواند فرار کند.

اگر کودکی دارید که به بادام زمینی حساسیت دارد، درمان فوق برای شما مناسب نیست. روغن های آشپزی یا روغن نارگیل را می توان جایگزین کره بادام زمینی کرد.

2. ماژیک روی پوست

دائمی بودن همیشه به معنای همیشه نیست، حتی وقتی صحبت از جوهر ماژیک روی پوست می شود. موثرترین راه برای از بین بردن رنگ های غیرطبیعی پوست، استفاده از محصولات الکلی مانند ضدعفونی کننده دست است. مایع را آزادانه روی پوست جوهر شده بمالید و به صورت دایره ای بمالید. جوهر باید شروع به بالا رفتن کند. ضدعفونی کننده دست را با دستمال کاغذی پاک کنید. اگر رنگ باقی ماند، فرآیند را از نو شروع کنید.

اگر ماژیک روی صورت باشد چه؟ یکی دیگر از مشکلات رایج دوران کودکی نقاشی کودک روی پوست بدن، دست و صورت خود است، قطعا شما نمی خواهید محصولات مبتنی بر الکل را نزدیک چشم فرزندتان قرار دهید. سعی کنید پوست را با دستمال مرطوب کودک تمیز کنید یا روغن نارگیل را روی صورت بمالید و سپس با آب گرم و صابون بشویید.

این درمان‌ها باید نسبتاً مؤثر باشند، اما اگر هنوز هیولای کوچک سبز (یا بنفش، آبی، نارنجی یا قرمز) دارید، نگران نباشید. جوهر دائمی فقط حدود سه روز روی پوست باقی می ماند. این نیز بگذرد.

3. مشکلات رایج دوران کودکی، لاک ناخن روی لباس

بچه‌های کوچک عاشق لاک ناخن هستند، اما آن شیشه‌های کوچک سر می‌خورند و به هم می‌ریزند. برای الیاف طبیعی بهترین راه حل استون است. سمت رنگ شده را روی لایه های دستمال کاغذی قرار دهید. استون را از پشت لکه بریزید و آشغال را به دستمال کاغذی منتقل کنید. پارچه را روی دستمال کاغذی پاک کنید. سپس با آب سرد خوب بشویید. ممکن است لازم باشد این کار را چندین بار تکرار کنید. می توانید همین روش را با پراکسید هیدروژن برای پارچه های مصنوعی امتحان کنید.

4. آرایشگران جوان

شاید بتوان یکی از متداول ترین مشکلات رایج دوران کودکی را قیچی کردن مو توسط خود کودک دانست، یک کودک با یک جفت قیچی و یک والدین پریشان می تواند با یک مدل موی جدید خلاقانه برابری کند. به دلایلی، کودکان به توانایی خود در اصلاح موهای خود یا خواهر و برادرشان اعتقاد دارند. حتی اگر آنها در گذشته تلاش کرده و شکست خورده باشند، بسیاری از آنها به این هنر دست می‌دهند.

برای اصلاح این وضعیت، ممکن است نیاز به کاهش بیشتر داشته باشید. اگر این مهارتی است که ندارید، یک متخصص بیاورید. سریع‌ترین و مؤثرترین راه حل، برش وزوز است، اگرچه دختر کوچولوی نازنین شما ممکن است دوست نداشته باشد این سبک را تکان دهد. اگر وزوز جواب نمی دهد، برای پوشاندن قسمت هایی که کوتاه شده اند، لایه ها را انتخاب کنید.

در صورتی که آرایشگر شما نمی تواند معجزه کند، اکسسوری کنید. یک بند موی پهن یا کلاه بیسبال می تواند معجزه کند در حالی که منتظر رشد مجدد مو هستید.

در حالی که ممکن است به خاطر مشکلات رایج دوران کودکی فرزندتان داغ شده باشید، به یاد داشته باشید: اینها چیزهایی هستند که خاطرات از آنها ساخته شده است. انتقام خود را در قالب داستان های خانوادگی خواهید گرفت. یادت نره عکس بگیری شواهد خنده دار خواهد بود… در 20 سال.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *