5 گام برای خرید آسان با کودک نوپا

5 گام برای خرید آسان با کودک نوپا

5 گام برای خرید آسان با کودک نوپا

اگر قصد دارید با کودک نوپایتان به خرید بروید، می توانید بدون عصبانیت او را در شهر بچرخانید و یک خرید آسان با کودک نوپا خورد را تجربه کنید. اما گفتن این کار راحت تر از انجام دادن آن در مغازه های شلوغ و صف های طولانی است. کودکان نوپا می توانند به سرعت خسته، مضطرب و ناراحت شوند و هنگامی که شروع به جیغ زدن می کنند، متوقف کردن آنها دشوار است. اما در اینجا چند راه ساده و کم هزینه برای حفظ آرامش و خندان شما در هنگام خرید وجود دارد.

با او صحبت کنید و آواز بخوانید

یک کودک کوچک می تواند در انبوه خریداران احساس غرق شدن کند. او فقط می‌تواند نیمه‌های پایینی آنها را ببیند، و این پاهای درهم تنیده ممکن است تمام چیزی باشد که او از هر چیزی ببیند. در همین حال، غرش صداها، پاها و ترافیک ممکن است تنها چیزی باشد که او می تواند بشنود. برای انجام یک خرید آسان با کودک، صدای شما در گوش او آرامش بخش خواهد بود و او نیز از توجه شما لذت می برد. با او در مورد مغازه هایی که قصد خرید آنها را دارید یا کالاهایی که امیدوارید بخرید با او صحبت کنید – هر کاری انجام خواهد داد. برای تشویق او آهنگی بخوانید و به او کمک کنید تا به آن ملحق شود. تماس چشمی نیز در چنین مواقعی مهم است و او از دست شما خوشحال خواهد شد.

او را راحت نگه دارید

یک پیاده روی کوتاه برای شما در حین خرید ممکن است برای فرزندتان طولانی باشد، بنابراین برای داشتن یک خرید آسان با کودک خود اجازه دهید تا حد امکان استراحت کند. اگر او پاهایش را می کشد، احتمالاً به یک نشستن یا کمی سرگرمی نیاز دارد. یا شاید کفش‌هایش ناراحت‌کننده هستند یا گوش‌هایش خیلی سرد هستند؟ بررسی کنید که در بیرون از خانه به گرمی پوشیده شده باشد، زمانی که داخل مغازه های گرم است، یک یا دو لایه را بردارید. اگر او در کالسکه باشد، گاه و بیگاه می خواهد یک کشش پا داشته باشد. او را بلند کنید تا از سطح خود به خیابان شلوغ نگاهی بیندازید و حالت تند را در چشمانش ببینید. یک بطری آب برای جرعه جرعه‌های منظم و یک میان‌وعده سبک بنوشید تا او را حفظ کند. البته او به یک سرویس یا تعویض هم نیاز دارد – شاید چندین مورد.

او را سرگرم کنید

چیزهای زیادی برای علاقه به یک کودک خردسال در شهر وجود دارد که می تواند خرید آسان با کودک را برای شما به ارمغان بیاورد. ویترین های روشن مغازه و نورپردازی های جذاب را به او نشان دهید. او از چراغ های راهنمایی نیز خوشش می آید. به او کمک کنید رنگ ها را شناسایی کند. اگر در مرکز خرید نمایشی وجود دارد، اجازه دهید او نمایش را تماشا کند یا مدتی به موسیقی گوش دهد. سوار شدن بر پله برقی یا آسانسور شیشه‌ای لذت فوق‌العاده‌ای را به همراه خواهد داشت، به خصوص اگر فکر می‌کند شما هم مانند او هیجان‌زده هستید. چه سرگرمی دیگری می توانید برای او پیدا کنید؟

او را درگیر کنید

در یک خرید آسان با کودک گردش را برای کودک خود معنادار کنید. از او بخواهید یک مورد را از قفسه مغازه برای شما بیاورد، یا به او اجازه دهید برای چیزی بی اهمیت، مانند مسواک یا دفترچه، رنگی را انتخاب کند. در صف تسویه‌حساب، او را دعوت کنید تا چیزی (نشکن) برای شما نگه دارد – مگر اینکه او خیلی مشغول بازی کردن با شما در اطراف کالسکه باشد. در صورت امکان، او را بلند کنید تا اقلام روی پیشخوان را ببینید. توجه کردن به او در چنین مواقعی ممکن است ناخوشایند باشد، اما عصبانیت او  بیش از این ممکن است موجب ناراحتی شما گردد. علاوه بر این، خوشبختی او مال شما هم هست.

تشویقش کنید

ستایش کوچک بسیار تاثیرگذار است، و او هر بسته ای را که شما در آن خرید به او بدهید، خواه به خاطر صبر، سکوت، یا کمک کردن باشد. او ستایش شما را به اندازه یک خوراکی دوست دارد، اگرچه هر دو حتی بهتر خواهند بود. اما بهترین از همه این است که در پایان در آغوش گرفتن شما باشد.

خرید می‌تواند با یک کودک نوپا برایتان پربار باشد، اما این استراتژی‌های ساده هر دوی شما را خندان نگه می‌دارد و خرید آسان با کودک را برای شما همراه دارد . اگر به‌رغم اقدامات احتیاطی‌تان به‌طور جدی نگران مشکلات رفتاری هستید، بهتر است هنگام خرید، او را به شریک زندگی یا یکی از بستگان توانمند خود بسپارید. به این ترتیب، می‌توانید بدون استرس مرور کنید و بدانید که فرزندتان نیز خوشحال است.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *